Panna Maria Krásenská
dřevo pestře polychromované a zlacené, Čechy, 19. století, výška 67 cm, nepůvodní polychromie (Zí)
Návrh na kulturní památku
03.12.2016 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Panna Maria Krásenská
Návrh na kulturní památku
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |